Newsletter

Prestiżowe usługi dla klientów bankowości osobistej w Polbank EFG

02.05.2011
Prestiżowe usługi dla klientów bankowości osobistej  w Polbank EFG Europ Assistance Polska wraz z UNIQA TU S.A oraz Polbank EFG opracowali w ramach pakietu Prestiż Senior oferowanego w ubezpieczeniu MediKomfort usługi obejmujące m.in. assistance medyczny dla klientów Polbanku, którzy ukończyli 64 rok życia i posiadają Rachunek Bankowości Osobistej. 

Assistance medyczny to całodobowa pomoc w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Klienci bankowości osobistej Polbanku mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów wizyty lekarza pierwszego kontaktu, dostawy leków i sprzętu medyczno – rehabilitacyjnego, dostawy podstawowych artykułów spożywczych oraz wizyty pielęgniarki. Ponadto, w razie zdarzeń, które nie wymagają interwencji pogotowia ratunkowego, Europ Assistance Polska zorganizuje i pokryje koszty transportu medycznego. W sytuacji nieszczęśliwego wypadku, klienci również mogą liczyć na organizację procesu i pokrycie kosztów rehabilitacji. 
Wśród usług przygotowanych dla Klientów Polbanku w w/w pakiecie Prestiż Senior znajdują się również organizacja transportu do i z szpitala oraz opieka pielęgniarska po pobycie w szpitalu. W razie konieczności Klienci mogą liczyć na pomoc domową oraz opiekę nad zwierzętami domowymi.

- Prestiż Senior to pakiet przygotowany z myślą o tych Klientach, którzy z racji wieku zazwyczaj są wyłączeni z ochrony w zwykłych, komercyjnych ubezpieczeniach medycznych. Zakres programu
i pomocy został dostosowany do ich potrzeb, a główny nacisk położyliśmy na organizację i pokrycie kosztów dodatkowych usług medycznych. Poza usługami już wspomnianymi oferujemy Klientom również pomoc psychologa, a także dostęp do telefonicznych konsultacji lekarskich oraz infolinii medycznej – dodaje Joanna Borawska, Senior Account Manager, Europ Assistance Polska.

Oferta ubezpieczenia MediKomfort z pakietem Prestiż Senior dostępna jest od 4 kwietnia 2011 roku. Klienci, którzy przystąpią do ubezpieczenia MediKomfort, otrzymują m.in. numer telefonu do Centrum Alarmowego, które zorganizuje niezbędną pomoc.
Europ Assistance
Warto wiedzieć
Zapraszamy Państwa do udziału w bloku szkoleniowym: 04.10.2011
„Modelowanie zarządzania procesami biznesowymi w instytucjach ubezpieczeniowych”Moduł I - „Budowa... więcej
Spółki SIGNAL IDUNA osiągnęły 16% wzrost składki 11.08.2011
W pierwszym półroczu 2011 polskie spółki Signal Iduna notują 16% wzrost przypisu składki. Szczególnie... więcej
Pomoc na drodze 27.07.2011
Jak pokazują badania Instytutu Turystyki aż 40% Polaków na urlop wybiera się samochodem. Przed wyjazdem... więcej
więcej

  • NetMedia S.A.
    Spółka giełdowa
  • 02-625 Warszawa
    ul. Woronicza 15
  • tel.: 0 801 08 08 11
    fax: (22) 567 31 01